implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Schneider Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
cetinsibel1
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 19
Gönderen: 24-Mayıs-2024 Saat 12:05 | Kayıtlı IP Alıntı cetinsibel1

Schneider Elektrik Bayi
Schneider Electric SE, verimlilik ve sürdürülebilirlik için enerji ve otomasyon dijital çözümleri
sunan çok uluslu bir Fransız şirketidir. Enerji teknolojileri, gerçek zamanlı otomasyon, yazılım ve
hizmetleri birleştirerek evlere, binalara, veri merkezlerine, altyapıya ve sektörlere hitap eder.

Schneider Electric faaliyetlerine 1836 yılında başlayan ve günümüze kadar devam ettirebilen,
ürettikleri ürün bazında kendisini dünya çapında uzman konumuna taşımıştır. Schneider Electric,
verimlilik ve sürdürülebilirlik için enerji ve otomasyon alanında müşterilerine dijital çözümler
sunan çok uluslu Fransız şirketidir. Firmanın üretim yaptığı alanlar arasında enerji teknolojileri,
gerçek zamanlı otomasyon, yazılım ve hizmetleri birleştirerek evlere, binalara , veri merkezlerine,
altyapıya ve benzeri sektörler bulunmaktadır. Şirket yolculuğuna demir-çelik sanayisiyle başlayıp,
19. yüzyılın sonlarına doğru makine ve gemi yapımı alanında devam etmiş ve daha sonra 20. yüzyılda
elektrik ve otomasyon yönetimine dahil olmuşlardır.

Ürün arşivinde sektördeki birçok alandan ürün bulundurmaktadırlar. Ana başlık olarak elektrik tesisat
ve kontrol sistemleri, güvenlik ve bina yönetim sistemleri, elektrik dağıtım, güneş enerjisi ve
enerji depolama, orta gerilim dağıtımı ve şebeke otomasyonu, kritik güç ve soğutma, endüstriyel
otomasyon ve kontrol sayılabilir.
Schneider bayilerischneider bayileri
Yukarı Dön Göster cetinsibel1's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: cetinsibel1 Ziyaret cetinsibel1's Ana Sayfa

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma