implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Gelişim Ehliyet ve Sürücü Kursu. Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
SummerSky
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 8
Gönderen: 23-Haziran-2010 Saat 14:06 | Kayıtlı IP Alıntı SummerSky

1999 yılında  Habil ALAN ve İbrahim ALAN tarafından ilk olarak  Kadıköy Fikirtepe'de kurulan kurulan Gelişim Ehliyet Sürücü Kursu daha sonra çeşitli semtlerde şubeleşerek yoluna devam etmiştir.İlk şubesini 2001 yılında Pendik Kaynarca'da 2.şubesini Kadıköy Bahariye Cd. üzerinde 3. Şubesini ise Acıbadem de 4. şubesini ise yine 2001 yılında Kadıköy Halitağa caddesi üzerinde kendi binasına açmıştır.Gelişim sürücü kursu yaptığı yeniliklerle sektöründe öncü konuma gelerek lider bir kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.Sektöründeki bir çok firmanın birebir taklit ettiği bir kurum haline gelen Gelişim Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.Her yıl düzenli olarak yapılan çeşitli etkinlikler ie topluma bilinçli bir sürücü olma konusunda destek vermektedir. Kursumuzda A2-B-D-E-H sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir.

15' er kişilik klimalı sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Teorik ders sınıfları teknolojinin gerektirdiği tüm araç ve gereçlerle donatılmıştır.Trafik İlkyardım motor derslerini içeren animasyon proğramı sayesinde sınav başarısını %95 kadar yükseltmiştir.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Gelişim Sürücü Kursları adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir .

Gelişim Ehliyet ve Sürücü Kursu bir "GELİŞİM EĞİTİM KURUMLARI" iştirakidir.

Gelişim Ehliyet ve Sürücü Kursu

http://www.gelisimsurucu.com/
Yukarı Dön Göster SummerSky's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: SummerSky

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme