implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Medyumlar ile ilgili bilgiler Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
nullsix
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 6057
Gönderen: 20-Temmuz-2011 Saat 16:46 | Kayıtlı IP Alıntı nullsix

Tanıtım Konusu : Medyumlar ile ilgili bilgiler

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Haziran 2008

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : Medyumlar insan ile ruhlar alemindeki bağı bulup sorunları görebilen ve çözebilen insanlardır. Böyle bir cümleyi gören insanlar çoğu zaman korkabiliyorlar ve inanamıyorlar. Nasıl yani bu insanlar ruhlar alemine mi geçiyorlar gibi sorular sorabiliyorlar. Aynen denildiği gibi ruhlar alemini görebilme yeteneğine sahiptir bu insanlar.

Bir medyuma gitmekten çok korkmanıza aslında hiç gerek yok. O medyumla gidip görüşen bir tek siz olmadığınızı bilmelisiniz. Medyumlarda sizin gibi insandır bu yüzden korkmanıza gerek yok. Onlarda sizin gibi konuşup sizin yaptıklarınızı yapabilen normal bir hayatı olan insanlardır. Onlarda bulunan bu yetenek yüzünden insanlar onlardan çekinebiliyor, korkabiliyor hatta onları dışlıyorlar. Yapılan büyük bir yanlış ve haksızlıktır. Hepimizin nasıl bir mesleği varsa o insanında mesleği budur. Bizim nasıl bazı yeteneklerimiz varsa medyumunda o şekilde bir yeteneği var ve bu onu profesyonel olarak kullanabiliyor. Medyumu arayıp bulursunuz ve iletişime geçip randevu alırsınız. Daha sonra onun işini yaptığı yere gidersiniz ve beklemeye alınırsınız. Daha sonra medyum gelir ve güler bir yüzle size buyrun der. Hafif loş ve huzurlu bir ortamda sizinle sorununuz hakkında konuşmaya başlar. Peki ortam neden bu kadar loş dersenizde yapılan ruhlar alemine geçiş kolay bir iş değildir. Bu yüzden ortamın hem negatif enerjiden yontulmuş hemde pozitif enerjiyle dolu olması gereklidir. İşte bu yüzden bu güzel ortamda sizinle bir psikolog gibi konuşur ve rahatlamanızı sağlarlar.

Birçok insan korkarak gittiği medyumlardan huzurla ayrılmıştır. Çözemediğiniz sorunlar için bir medyumla görüşmek size zarar vermez.

Kaynak : http://blog.medyumburak.com/medyuma-gitmekten-cok-korkuyorum -ne-yapabilirim.html
Yukarı Dön Göster nullsix's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: nullsix

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma