implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: www.tekstilprogrami.com Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
seseon
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 10
Gönderen: 08-Temmuz-2010 Saat 11:06 | Kayıtlı IP Alıntı seseon

Tekstil-Konfeksyion ERP Programları

Tekstil ve Hazır Giyim sektörüne yönelik olarak ürettiğimiz Tekstil – Konfeksiyon ERP Programları, ülkemiz Tekstil ve Hazır Giyim sektörünün bilgi teknolojilerini kullanarak gelişmesinde etkin rol sahibi olurken, sadece ülkemizde değil, uluslararası pazarda da sektörün 1 numaralı tercihi olmaya devam etmektedir. 

Tekstil iş akış süreçlerine ait  entegre çözümlerimiz :

Tekstil – Konfeksiyon ERP Programları, Klasik sistemlerde, işletmelerdeki her organizasyon, farklı yazılımlar kullanarak işlemlerini gerçekleştirir. İşletme içi bilgi akışı ve iş takibi sağlayan formlar ile faaliyete ilişkin evraklar, her birimde kullanılan farklı yazılıma tekrar kayıt edilir, işlemlerin onay ve kontrolünü sağlamak için evrak ve formlar işletmedeki tüm birimleri dolaşır, onaylanır ve bir sonraki birime gönderilir. Bir önceki birimden beklediği formlar henüz eline ulaşmadığı için iş sürecini başlatamayan birimlerde zaman kaybı kaçınılmaz bir durum halini alır.
İşletme içerisinde kendiliğinden oluşan bu bürokrasiye, evrakların dosyalanması, birimler arasında dolaşırken kaybolan evrakların yeniden hazırlanması, aynı evrakın her birimde tekrar kayıt altına alınması gibi, artık her işletme için normal kabul edilen sorunlar da eklenince, kaybedilen zaman ve iş gücü, işletme için en büyük görülmeyen maliyet unsuru haline gelir.

Mamul üretiminde sadece üretim süreçlerinin değil, işletmedeki diğer iş süreçlerinin de etkisi vardır, doğru ürünü, doğru zamanda ve doğru fiyatla müşteriye ulaştırabilmek, işletmedeki tüm süreçler entegre ve koordineli yönetilmesi ile mümkün olacaktır. 

ERP Programı sayesinde; işletmenizdeki yatay ve dikey bütün üretim süreçlerini kapsayan üretim yönetiminden, finansman yönetimine kadar bütünleşik sistem ile işletmenizde tam entegrasyon sağlanmaktadır.

www.tekstilprogrami.com

Düzenleyen seseon 12-Temmuz-2010 Saat 14:44
Yukarı Dön Göster seseon's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: seseon

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme