implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
ASP / ASP.NET
 ASPTurkiye.com Forum : ASP / ASP.NET
Konu Konu: ASP Yanyana ve altalta Resim Listeleme Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
cemil_kirim
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 2
Gönderen: 08-Haziran-2010 Saat 15:21 | Kayıtlı IP Alıntı cemil_kirim

ASP de, bir fotoğraf albüm sayfası yapıyorum. Sayfa içindeki resim verilerinin listelemesinde zorluk çekiyorum.

listeleme şekli olarak alt alta yada yan yana listelemeyi yapıyorum fakat yanyana listelenen fotoğraflar adedi çoğaldığında tablonun genişliğini aşıyor ve sayfa sağa doğru genişlemeye başlıyor. yada bir diğer alternatif olarak alt alta diziyorum onda da sürekli olarak aşağıya doğru iniyor. benim istediğim asıl olay ise fotoğraflar tablonun içindeyken ör 800 px lik tabloda 3 tane yanyana geldikten sonraki fotoğraflar bir alt satıra insin böylece 3 er 3 er aşağıya doğru inebilsin bunu nasıl yapmalıyız bir döngü olması gerektiğini tahmin ediyorum fakat nasıl olmalı bilmiyorum .
bilgi olarak söylemek gerekirse ben asp bilmiyorum ama dreamweaverdeki asp kodlamalarına yabancı değilim ASP sitemi dreamweaverden yapıyorum o ne kod veriyorsa onları biliyorum sadece.
bilgisi olanlardan rica ediyorum yapılmış bir örnek dosyayı burada paylaşabilirseniz çok sevinirim
Yukarı Dön Göster cemil_kirim's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: cemil_kirim

siran
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
Gönderen: 12-Haziran-2010 Saat 10:42 | Kayıtlı IP Alıntı siran

Kardes Benim Elimde Bi KOd Var Ben Yapmadim ama Eger istersen o Kodu Vere Bilirim Sana Bende Sadece Sayfa Basina 6 Resim Gosteriyor Ve sonraki sayfaya Gecisis Yapiyor Bu Senin isini Gorurmu Bilmiyorum Ama KodLar Arasinda Sayfa Basina Gosterim 6 Olarak Ayarlanmis Sanirim Benim isime geldi 6 Olmasi O Sekilde Kullaniyorum Ama Ben Pek Sevmedim Sayfa Bos Gibi Duruyor Benim Sitemde Ama Sen nasil Kullanirsin Onu Bilmiyorum Gondermemi istersen Yazayim KodLari
Yukarı Dön Göster siran's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: siran

cemil_kirim
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 2
Gönderen: 03-Temmuz-2010 Saat 14:35 | Kayıtlı IP Alıntı cemil_kirim

evet bir örnek olsa çok işime yarar rapidshareye kaydedebilrimisin buraya yazarsan çok sevinirim
Yukarı Dön Göster cemil_kirim's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: cemil_kirim

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma