implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Uzaktan eğitim bloğu Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
dj_ibo_g_h
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 3388
Gönderen: 07-Aralık-2012 Saat 17:32 | Kayıtlı IP Alıntı dj_ibo_g_h

Web Adresi: http://www.egitek.net
Hosting Sağlayan Firma: Kendi Sunucumuz
Web Master ve Teknik Sorumlu: Özel
Kullanılan Sistem: özel yazılım
Site içeriği:

Merhaba arkadaşlar teknolojini gelişmesinde bizlere yarar sağlayan bilgisayar teknolojisinde yeni bir eğitim planlamasıda ortaya çıkmış bulunmaktadır.Uzaktan eğitim siz değerli takipcilerimze özel paylaştığımız bilgiler doğrutusunda sizlere uzaktan eğitim ile bilgiler sağlamaktayız peki bu bilgiler sizlere ne gibi faydalar sağlayabilir normal örgün eğitim gibi eğitimlerde sizlere büyük fayda sağlayacaktır bazı eğitim kurumlarında web dersleri sağlanmaktadır siz nerde olursnaız olun bilgisayarınızla anlık olarak görünlütü anlatımlarda canlı olarak siz öğretmene soru sorabilirsiniz öğretmen size canlı olarak anlık geri dönüş yapmaktadır bu sayede sizlerin günlük işlerinizi aksatmadan eğitim almanıza yardımcı olmaktadır.

Öğretim yönetim sistemi ilk olarak Amerikada kullanılmış ve denenmiş eğliyet sınavlarında kullanılmıştır bizim ülkemizde ilk olarak danışmanlık ve  Telefon operetöründe kullanılmıştır zamanla sanal derslere yazlım,grafik,php gibi tasarımla alakalı dersler oluşmudur. Günümüzde pek bilinmesede bir çok kişinin merakla beklediği bir sistem özellikle engelli kişilerin eğitimini aksatmadan almabilmeleri için çok önemli bir sistem olucaktır.Sanal sınıf olarak adlandırdığımız sistem çok yararlı ve çok güzel bir sistemdir aynı anda dersleri bir çok kişi izliyecek aklına takıldığı soruları sorucak normal bir sınıfdan hiç bir farkı oluyacak www.egitek.net bilgilerin paylaşıldığı bir platforumdur sizleride sitemize bekleriz...
Yukarı Dön Göster dj_ibo_g_h's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: dj_ibo_g_h Ziyaret dj_ibo_g_h's Ana Sayfa

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma