implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: YAPIVER Mantolama Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
bbbalkisch
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 1
Gönderen: 27-Kasım-2012 Saat 14:11 | Kayıtlı IP Alıntı bbbalkisch

Ulkemizde yalıtımın zorunlu hale getirilmesinden sonra insanlarımız arayış içine girmişlerdir. Bu arayışlardaki etken madde zorunluluktur. Aslında yalıtıma yani binaların dış cephelerine uygulanmakta olan mantolama işlemine zorunluluk olarak bakılmaması gerekmektedir.

Yaşadığınız yapıya içerden ya da dışardan yalıtım yapılması ki en etkili yalıtım şekli mantolamadır, sizler için masrafını fazlasıyla ısı tasarrufu olarak sizlere geri kazandıracaktır. Bu açıdan bakılacak olursa mantolama  yada izolasyon yalıtım çeşitlerini ne olarak düşünmeniz lazım tabii ki de yatırım olarak. Bu yatırım sizin için kısa vadede bir gider olarak gözükse bile hangi yatırımınız maliyetine 24-36 ay kadar kısa bir periyodda geri kazandırabilir?

Tüm bu bilgilendirmelerimizi yaptıktan sonra artık yeni çıkarılmış kanunun bir zorunluluk değil bizleri yatırım yapmaya teşvik için bir hamle olarak görmeye başladınız. İşte bu noktadan sonra yalıtım yaptıracak her bireyin girdiği arayış içine girmiş iseniz sizler için yeni bir alternatif olarak hizmete başlamış bir platform çıkacak karşınıza. Bu platform YAPIVER.COM internet adresi ile ana düşünceyi kısa ve öz vurgulayarak sizlere yaptırmak istediğiniz yapı güncellemelerinde ki bu güncellemelerin en önemlisi şu an için mantolama olmakta, bir ağ oluşturarak dünyada bir ilki sizlerle birlikte hayata geçiriyor.

Peki  YAPIVER ne yapıyor?  Kısaca özetlemek gerekirse;

·         Müşteri YAPIVER’e başvuruyor.

·         Yapıver Ücretsiz Keşif Ekibini müşterinin adresine göndererek metrekare hesapı yapılıyor.

·         Metrekare hesabı yapıldıktan sonra tüm illerde geçerli tek fiyat uygulaması ile hizmetin fiyatlandırması yapılıyor.

·         Belirlenen fiyatın kabulü ile YAPIVER size ücretsiz olarak yapınızın 3 boyutlu bitmiş halini modelleyerek onayınızı alıyor ve onay dahilinde işlemler başlıyor.

·         İşlemlerin başlaması ile birlikte YAPIVER ağına bağlı tüm illerdeki yetkili firmalarından sizin konumunuza en yakın yetkili firma uygulamayı yapmak üzere belirlenen takvimde adresinizde oluyor.

·         Aynı şekilde Yapıver anlaşmalı malzeme firmalarından da belirlenen takvimde malzemeler adresinize ulaşıyor ve uygulama takvime göre başlayıp takvime göre sonuçlandırılıyor.

Artık YAPIVER ne yapıyor? Sorusuna cevap verecek olursak YAPIVER sizin için herşeyi TEK TEK , Tek bir fiyat Tek bir Kalite standardı ile Tüm illerde Tek elden Yapıver’iyor.

Düzenleyen bbbalkisch 27-Kasım-2012 Saat 14:12
Yukarı Dön Göster bbbalkisch's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: bbbalkisch Ziyaret bbbalkisch's Ana Sayfa

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma