implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Mersin Oto Kiralama Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
nullsix
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 5905
Gönderen: 13-Kasım-2012 Saat 02:29 | Kayıtlı IP Alıntı nullsix

Mersin Oto Kiralama

Üniversitede okurken ekonomik özgürlüğümüz olmadığı için ailelerimize bağımlıydık. Elimize geçen para sınırlıydı ama ayda bir de olsa hep birlikte bir etkinlik yapmaya çalışırdık. Zamanı gelmişti, hafta sonu fidanlığa gidip piknik yapmaya karar verdik. Bunun için Mersin Oto Kiralama ' lamadan araba ayarlamamız gerekiyordu.

Mersinli arkadaşım çarşıda Sesa Tur diye bir araba kiralayacağımız yerin olduğunu söyledi. Ayrıca ailesinin Sesa Turizm ve Seyahat Acentası'nın sürekli müşterisi olduğunu, Mersin Rent A Car konusunda da Sesa Tur'un güvenilir bir firma olduğunu ekledi. Biz de bu kadar referanstan sonra Sesa Tur'dan araba kiralamaya karar verdik.

Akşam google'a  Mersin Araç Kiralama yazdım. Direkt Sesa Tur çıktı. Bu kadar tercih edilen Mersin Seyahat Acentası'nı çok merak etmiştim. Sitesine girdim, kurcaladım. Sonra diğer araba kiralama sitelerine baktım. Kıyaslayınca vermiş olduğumuz kararın ne kadar yerinde bir karar olduğunu fark ettim.

Diğer gün Sesa Tur'a gittik, görüştük. Güler yüzlülükleriyle, ilgileri ve kaliteleriyle bizi gayet memnun ettiler. Tüm bunların yanında arabayı da uygun bir fiyata kiralayınca memnuniyetimiz arttıkça arttı. Biz pikniğimizi yaptık. Artık ayda bir yaptığımız etkinliklerde hiç düşünmeden verdiği hizmet kalitesiyle Sesa Tur'u tercih ediyoruz.
Yukarı Dön Göster nullsix's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: nullsix

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma