implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Akın Dil Eğitim Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
kadinlar
Üye
Üye

Ülke: Bahreyn
Gönderilenler: 92
Gönderen: 04-Ekim-2012 Saat 20:03 | Kayıtlı IP Alıntı kadinlar

Amerika’da Dil Eğitimi
Amerika, dünyanın önde gelen ülkelerinden olmakla beraber; ürettiği ve dünya genelinde büyük ilgi ve beğeni toplayan filmleri ile şöhretini bir kat daha arttırmış bir ülkedir. Öyle ki birçok kişi Amerika’ya hiç gitmediği halde, orada bulunan birçok yer hakkında az çok bilgi sahibidir. Amerika; İngiltere, İspanya, Portekiz ve İrlanda gibi ülkelerden gelen kişiler tarafından kurulan karma bir devlettir. Amerika’nın bu kadar gelişmiş bir toplum olmasında, sahip olduğu coğrafyanın etkisi büyüktür. Amerika kıta olmanın avantajını iyi kullanmış ve sadece 2 tane ülke ile komşu olduğundan, dünyanın birçok bölgesinde yaşanan olaylardan etkilenmemiş ve gelişimini hızlı bir şekilde sürdürerek günümüze kadar ulaşabilmiştir. Ülkemiz ise komşu ülkeler ile yaşanan problemlerden dolayı, rahat bir şekilde gelişememiş ve gelişmiş ülkelerin hep gerisine düşmüştür. Amerika’ya yerleşen göçmenlerin büyük bir çoğunluğu İngiliz kökenli olduğu için, halk arasında İngilizce bir hayli yaygınlaşmış ve ana dil olarak kullanılmaya başlanmıştır. İngilizceden sonra ise İspanyolca ülkede konuşulan yaygın diller arasında bulunmaktadır.
Amerika’da farklı bir lehçenin kullanılıyor olmasının sebebi, İngilizce’yi kendine göre yorumlamasından kaynaklanmaktadır. Özellikle filmlerde kullanılan dilin Amerikan İngilizce’si olması, bu dilin yaygınlaşmasındaki önemli faktörlerden birisidir. Bu nedenle birçok dil okulu, bu dili öğrenmek isteyenler için faaliyet göstermekte ve her yıl birçok kişiye bu dili öğretmektedir.
Amerika dil eğitimi alanında da birçok dil okulunu içerisinde barındıran, zengin bir yapıya sahiptir. Hatta farklı ülkelerden birçok kişi, dil eğitimi almak için Amerika dil okullarını tercih etmektedir. Ayrıca dil eğitimi konusunda da İngiltere kadar kaliteli ve saygın bir konuma sahiptir. Ülkemizden de farklı iş kollarından birçok kişi dil eğitimi almak için, bu dil okullarında eğitim görmek için Amerika’yı tercih etmektedir. Yurtdışı dil okulları sayesinde dil öğrenen birçok insan, eğitimlerine yurtdışı üniversitelerinde devam etmektedir.
Dil okulları arasında faaliyet gösteren büyük şirketler arasında, hiç şüphesiz ELS Dil Okulları da bulunmaktadır. Amerika’da birçok kez en iyi dil okulu olarak seçilen ELS, ülkenin birçok bölgesinde faaliyet göstermekte ve kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Boston, Chicago, Los Angeles, New York, San Diego ve San Francisco eğitim için tercih edilen şehirlerin başında yer almaktadır. Ayrıca bunların dışında da birçok şehirde, kaliteli eğitim veren dil okulları bulunmaktadır.
Amerika dil okullarından alınan sertifika ve belgeler dünyanın birçok bölgesinde geçerliliği olan kaliteli belgelerdir. Büyük şirketlerde dahil olmak üzere birçok şirket bu sertifikalara itibar göstermekte ve bu sertifikaya sahip olanları tercih etmektedir. Dil eğitimi almanın yanı sıra, bu ülkeye yapacağınız bir ziyaret ile bu ülkeyi tanıyabilir, kültürünü öğrenebilir ve diğer güzelliklerinin de farkına varabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek ve hayata bakış açınızı geliştirecek bu ülke birçok fırsatı da sizlere sunmaktadır.
İnternet sitesi:
Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,Dil Okulları,Yurtdışında Eğitim ::
Yukarı Dön Göster kadinlar's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: kadinlar Ziyaret kadinlar's Ana Sayfa

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma