implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
ASP Uygulamaları
 ASPTurkiye.com Forum : ASP Uygulamaları
Konu Konu: Bu Konu Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorm Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
pesimistmusty
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Gönderen: 15-Aralık-2007 Saat 14:31 | Kayıtlı IP Alıntı pesimistmusty

Arkadaşlar asp hakkında sıfır bir bilgiye sahibim fakat zor durumdayım polis okulunun web sitesi için öğrencilerden seçtiler bende girdim fakat asp olduğunu bilmiyordum bana yardım edermisiniz.

şimdi konu şu okulun hergün çıkan bir bülteni var bu bültenin içinde o günkü yemekler nöb. amirler güzel yazılar falan bulunuyor benden istenen ise öyle bir şablon hazırlamalıyımki o gün hazırlanan bültenin word sayfasını ftp ye attığımda direk o belgeyi çekecek ve şablonun üzerine yerleştirecek zaten her gün çıkan bülten üzerinde sadece yazılarda değişiklik yapıldığı için şablon standart olacak böyle bir şey yapabilrmyiz.

Yukarı Dön Göster pesimistmusty's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: pesimistmusty

greyder
Üye
Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 90
Gönderen: 16-Aralık-2007 Saat 16:19 | Kayıtlı IP Alıntı greyder

pesimistmusty word olarak yenisini attığında diğer günlerinki arşivde olmaz sadece ogün attığın liste olur. bence yönetim panelinde yemek gir vardır, yoksa yapılır, oradan ogünkü listeyi kopyala yapıştırla girsen diğer günlerin listeside olur. yardımcı olalım

Düzenleyen greyder 16-Aralık-2007 Saat 18:58
Yukarı Dön Göster greyder's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: greyder Ziyaret greyder's Ana Sayfa

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma