implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Twincy Film Teması Satışta Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
nullsix
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 5903
Gönderen: 24-Temmuz-2012 Saat 22:16 | Kayıtlı IP Alıntı nullsix

( İstediğiniz arkaplanı temaya yükleyebilirsiniz, ve döşeme dizme gibi bir çok ayar mevcut, yukardaki resimlere tıklayarak büyeltebilirsiniz. )

Canli Demo İçin Buraya Tıklayın

Canli Demo v1.3 İçin Buraya Tıklayın

Canli Demo v1.3 - 2 İçin Buraya Tıklayın

Twincy Film Teması Kısaca:
Twincy Wordpress Tabanlı, Tüm Ekran Çözürnüklerine otomatik uyum sağlayan, Smart tv'lerde, cep telefonlarında, bilgisayalar, laptop, telefonlar, iphone, ipad, tabletler v.b makinalarda uyumlu çalışabilen, Kullanım kulavuzu ile, hızlı açılan, bir çok tarayıcıda sorunsuz çalışan bir film temasıdır.

5dakikanızı ayırıp, tanıtım videosunu buradan veya buradan izleyebilirsiniz.

1.3 Versiyon Özellikleri

Eklenen Ve Düzenlenen Bölümler:

[*]ışığı aç kapat özelliği Eklendi.
[*]Rasgele Film Bulucu Eklendi
[*]Günün Filmi Eklendi
[*]Film Altı, Film Üstü Reklam Alanları Eklenti ( Toplam 7 Reklam Alanı + Video Önü Reklam Alanı Dahil )
[*]Paylaşma Butonları Ve Google Plus +
[*]Film Sayfasının Altına Benzer Filmler Bölümü
[*]Hatalı Film Bildirme Sistemi ( Hatalı filmin ismini sizin e-mail adresinizie gönderiyor. )
[*]2 Adet Yanyana Film Sıralama
[*]Filmin Fragmanını Ekleyebilme ( İsteğe Bağlı )
[*]Fragman Sistesi, Sinema Sistesi Ve Film Sitesi İçin Uyumlu
[*]Tasarım Biraz Aydınlatıldı, Ve Birazda renk verildi.
[*]Bazı bölümlerde Jquery Efekleri kullanıldı
[*]İzlenme Alanı Gösterildi
[*]ğ Harfi karakter sorunu düzeltildi.

Tema Özellikleri

[*]Mobil & Tablet & Cep Bilgisayarları & Laptop - Bilgisayar - Notepad - Smart Tv'lerle 100% Uyumludur.
[*]Filme Oy Verebilme
[*]Ziyaretçi Filmi Favorilerine Ekleyebilme
[*]Yorum Beğenme / Beğenmeme
[*]Jquery Partlı Geçiş Sistemi
[*]İnternet exloper 7, 8, 9, 10 versiyonlarıda, Firefox, Opera, Safari, Google Chorome v.b Tüm Tarayıcılarda Çalışıyor.
[*]Css3 Ve HTML5 Son Teknolojiyi kullanarak Tasarlanmıştır.
[*]Diğer tasarımlardan farklı olarak sabit boyutlar yerine, yüzlelikler ile tasarlanmıştır, bu sayede bir çok çözürnürlüklerde sorunsuz çalışır.
[*]Birleşen Uyumlu Yan Kısım ( Sidebar ) Ve Alt Kısım ( Footer ) yani, Bu bölümleri istediğiniz gibi dizayn edebiliyorsunuz.
[*]Reklam Alanları ( Video önü reklam alanı ile birlikte 5 reklam alanı + sidebar birleşenide sayarsak, reklam alanı sınırsız. )
[*]Gelişmiş Tema Ayarları ( Sosyal İconlar v.b )
[*]Tasarım üzerinde Ciddi Bir şekilde seo çalışması yapılmıştır.
[*]Google Hız testinden 100 üzerinden 82 ile 89, 90 Puan almaktadır
[*]W3 Valid ( Temiz kodlama, 0 Hata )
[*]Rasgele Replik birleşeni ( 206 Adet Replik )
[*]Fonksiyon Dosyası haricinde tüm dosyalar açık kaynaklıdır, Tasarım değiştirilebilir veya düzenlenebilir.
[*]Hızla Sayfa dolaşımı için Css & Javascript Sıkıştırılmıştır.
[*]Domain lisanslıdır, bir zaman sınırlaması yoktur.
[*]Wordpress Arkaplan özelliği kullanılmıştır, kolaylıkla arkaplan yükleyebilirsiniz.
[*]Tasarımda oluşabilecek her hataya karşı ücretsiz güncelleme ve satış sonrası destek.
[*]Kolay logo, favoicon yükleme bölümü, Head tağları arası için özel kod giriş bölümü
[*]Yan kısımı sağ'a veya sola yerleştirebilme özelliği
[*]Özel Google Font Yazı tipi
[*]Temanın Diğerleriniden Farkını Görmek İçin Tarayıcınızdan demo.hdfilmizledim.com adresini açın ve tarayıcı Penceresini yavaşça küçültün.

Peki Film Nasıl Ekleyeceğim ? ( Film Botu )
Film Temamız artık otoyukle.com ile uyarlıdır. Peki otoyukle.com neyin nesi ? Bu bir video - bot sistemidir, seçtiğiniz filmin üstüne istediğiniz yazıyı gömebilen, ve sitenize otomatik film bilgilerini ve film partlarını tek tıkla ekleyen bir sistemdir. Daha Fazla Detay İçin tıklayınız Bu sistem temamız ile 100% uyumlu çalışmaktadır.

Özel Alana Film Ekleyeceğim Derdi Filan yok. Pratik Şekilde Film Ekleyin, Panel Bölümünden Bir Resim.

Birleşenler

Sitenin Yan kısmı ve alt kısmı birleşen uyumludur, yani dinamiktir, yani istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz, sabit kalmıyor. (wordpressin birleşenleri dağil), peki ben hangi birleşenleri koyabileceğim diyorsanız, birleşenler şu şekilde:

[*]Rasgele Replik Birleşeni ( 206 Adet replikden birini rasgele gösterir. )
[*]Arama formu birleşeni. ( arama formunu gösterir )
[*]Arşivler
[*]Bağlantılar ( Link çıkışı, başka bir siteye link satmak veya link vermek için )
[*]En çok oylanan filmler ( kategoriye göre en çok oylanan filmler, en az oylanan filmler, en yüksek oy alan filmler, zamana göre: örnek: haftanın en çok oy alan filmleri )
[*]en çok izlenen filmler ( categori filtreleme, örnek: aksiyon filmlerinin en çok izlenen filmleri. gibi )
[*]Etiket bulutu
[*]Kategoriler ( film kategorilerini gösterir. )
[*]kullanıcıların favorileri ( ben sitede dolaşan bir izleyiciyim diyelim, beğendim filmleri favori filmim olarak kaydettiğimde, bu birleşen bana benim favori filmlerimi gösteriyor. )
[*]meta ( Giriş, çıkış, yönetim, beslemeler ve WordPress bağlantıları )
[*]Metin ( html, javascript veya normal metin girmenize olanak sağlayan birleşen. peki ne işe yarar, örnek: ben yan kısıma reklam koyacağım, metin birleşenini yan kısıma sürüklüyorum ve reklam kodumu giriyor ve kaydediyorum. alın size reklam alanı : ) )
[*]RSS ( Herhangi bir RSS ya da Atom beslemesindeki girdileri gösterir )
[*]Sayfalar ( sitenizdeki sayfaları gösterir. )
[*]Son eklenen filmler birleşeni
[*]Son yorumlar birleşeni
[*]Özel menu ( isteğe bağlı özel bir menu ekleyebilirsiniz.

Girilebilir Film Bilgileri

[*]Film başlığı
[*]Film Konusu
[*]Film Kategorisi
[*]Film Embed Kodları ( 14 parçaya kadar destekliyor )
[*]Film Etiketleri
[*]Yapım Yeri
[*]Yapım Yılı
[*]Film Süresi
[*]Film Yönetmenleri
[*]İmdb Puanı
[*]Oyuncular
[*]Görüntü Yönetmeni
[*]Senaryo Yazarları
[*]Film Dili
[*]Film Afişi

Yukardaki tüm bilgileri kolayca ekleyebilirsiniz, bir bilgiyi girmesseniz, örneğin: Oyuncular bölümüne bir şey eklemesseniz, oyuncular bölümü hiç gözükmez. yani tam otomatik. Tasarım Girdiğimiz Tüm Film bilgilerine otomatik link ekliyor. ve bu seo için çok önemli bir nokta. peki linkler nasıl oluyor?

Örnek
http://demo.hdfilmizledim.com/oyuncular/neve-campbell
http://demo.hdfilmizledim.com/yapimci/richard-attenborough

Bu bağlantı türü seo için çok önemlidir. ben bu şekilde yaptım eğer isterseniz wordpress kalıcı bağlantılarından değiştirebilirsiniz.

Google
Eklediğiniz filmler google tarafından indexlendiğinde google rayting yani değerlendirme bölümüde gözükecektir. aşağıdaki resimdeki gibi

Ve telefondan veya cep bilgisayarlarından bağlandığında, googlede bir indexiniz çıktığında, telefondan mobil uyumlu iconu çıkacaktır, yani ( Bu site mobil telefonları destekliyor ) ve bunu gören kişi sizin sitenize girecektir çünkü diğer sitelerde bu icon olmaz. çünkü onlar mobil uyumlu değildir.

Kullanım Kulavuzu İçeriği

[*]Poster Bölümüne Film Ekmele Anlatımı
[*]Ana Menüyü Değiştirme Anlatımı
[*]Favori Filmleri Sayfası Oluşturma Anlatımı
[*]Önerdiğim Reklam Şirketleri
[*]Film Yükleme & Püf Noktaları Anlatımı
[*]yan kısıma nasıl reklam eklenir. Anlatım
[*]Film Bilgileri & afiş v.b Ekleme Anlatımı
[*]Satış Sonrası Msn Üzerinden Online Destek

SADECE 50TL + ÜCRETSİZ KURULUM

Garanti Bankası - Ziraat Bankası - Misli - Paypal - Sanalpazar

Sipariş Ve Destek: [email]zaferyardimci@windowslive.com[/email]