implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
ASP / ASP.NET
 ASPTurkiye.com Forum : ASP / ASP.NET
Konu Konu: Asp de mysql hatası yardım pLs Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
kemalist
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 1
Gönderen: 12-Ağustos-2007 Saat 12:08 | Kayıtlı IP Alıntı kemalist

S.a arkadaslar.

Benim bir sorunum var ve benim için gercekden baya buyuk bir sorun.Bu sitede yer alan asp de mysql kullanma dokumanını okudum.Aradıgım birseydir.Cunku yaptıgım sitede accesden cok cekmeye basladım kasıor yavas calısıyor boyle birseyi istemiyorum.Mysql kurdum kurcaladım vs.db yi ayarladım site localde felan cok guzel calısıyor.hata vermiyor fakat söyle bir sorunum var.Yonetim panelinden birsey eklemeye kalktıgım zaman bana verdigi hata su ekle dedigim zaman.

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers (0x80040E14)
[MySQL][ODBC 3.51 Driver][mysqld-5.0.45-community-nt]You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'resimler' at line 1
/ozen/yonetici/resim_ekle.asp, line 5

Tabii bu localhostumda bir türlü cözemedim su olayı sorun nerededir.Daha once odbc desteklemiyordur gibisinden birsey yazıyordu.Sonra birseyler yaptım bu cıkmaya basladı anlamadım bu sorunu bir turlu yardım ederseniz sevinirim gercekden.Veya asp de mysql kullanımı en ince ayrıntısına kadar anlatan bir dokuman varsa o da olabilir.Ciddi anlamda cnk sorunlar yasıyorum simdiden tskler herkese...

Yukarı Dön Göster kemalist's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: kemalist

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma