implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: İndirimli Online Market Alışverişi Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
omarketim
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 1
Gönderen: 01-Ağustos-2019 Saat 18:54 | Kayıtlı IP Alıntı omarketim

Sektörde temelleri ilk olarak 1926 yılında “Fehmi Onur Müessesesi” adı altında atılan Onur Market, 2011 yılı içerisinde ONURLAR Ticaret Limited Şirketi olarak sektördeki varlığını arttırmıştır. Hızlı bir şekilde büyüyen Onur Market, birçok markanın
distribütörlüğünü üstlenmektedir. Geniş bir pazarlama ağına sahip olan Onur Market, ‘omarketim’ adı ile sanal market ağına da adım atmıştır. Online market alışverişi yapmak isteyenler için online şarküteri alışverişi de dahil olmak üzere birçok
farklı kategoride onlarca ürün omarketim üzerinden sunulmaktadır. Omarketim üzerinden sanal market alışverişi yapabileceğiniz kategoriler arasında bakliyat, gıda atıştırmalıkları, içecekler, bebek ürünleri, temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri
gibi kategoriler yer almaktadır. Dolayısıyla günlük, haftalık ya da aylık market alışverişine gitmeniz gereken durumlarda, ihtiyacınız olan ürünlerin çoğunu online market olan omarketim üzerinden bulabilirsiniz. Üstelik sizler için her hafta farklı
ürün kategorilerinde sunduğumuz sanal market indirimleri sayesinde, onlarca farklı ürünü indirimli ve ucuz olarak satın alabilirsiniz. İndirimlere ek olarak sizler için farklı sanal market kampanyaları da oluşturmaktayız. Bu kapsamda belli bir
miktarın üzerinde alışveriş yapanlara özel olarak ekstra ürün hediyeleri vermekteyiz. Dolayısıyla omarketim üzerinden yapacağınız her sanal market alışverişinde, bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşamanız mümkündür.

Birçok sanal market fırsatlarının sunulduğu omarketim üzerinden ürün sipariş süreci ise son derece basit ve güvenli bir işleyişe sahiptir. Sipariş onayınızın alınmasının ardından satın aldığınız her ürün özenle balonlu ambalajlarla paketlenir.
Şarküteri siparişleri için paketleme işlemlerinde hava almayan buz akülü kutular kullanılır. Uygun paketleme işlemlerinin ardından ürünler köpük destekli kolilere yerleştirilir. Özenle paketlenen ürünler, sipariş verdiğiniz gün kargoya teslim edilir
ve hızlı sipariş süreci tamamlanmış olur. Rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeniz adına ise, sizler için farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Sanal market alışverişinizi omarketim üzerinden dilerseniz kredi kartı ve banka kartı aracılığıyla,
dilerseniz de kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz. Dolayısıyla onlarca farklı ürünün sunulduğu omarketim üzerinden sanal market alışverişinizi hızlı, güvenli ve indirimli bir şekilde yapabilirsiniz. Sorularınız için 0850 346 17 75 numaralı destek
hattı üzerinden hafta içi her gün 09:00 – 17:00 saatleri arasında bize ulaşabilir; https://omarketim.com/ üzerinden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://omarketim.com/
Yukarı Dön Göster omarketim's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: omarketim Ziyaret omarketim's Ana Sayfa

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma