implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Taşınmaktan Korkmayın Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
egetur
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 14
Gönderen: 26-Aralık-2011 Saat 14:36 | Kayıtlı IP Alıntı egetur

Ben bir öğretmenim ve sürekli o ilden diğerine taşınıp duruyorum. İki yılda bir tayinim çıkıyor ve ben artık taşınmaktan bıktım. Henüz eşyalarımı alıp, evimi döşeyeli dört yıl olmasına rağmen iki taşımadan sonra eşyalarım en az on yıllık eşyalar gibi gözükmeye başladılar. Mobilyalarımda ciddi çizikler, beyaz eşyalarımda darbe izleri var. Mutfağım ise en son taşımada resmen haşat oldu. Tabaklarım resmen sirtaki dansı yapılmış gibi, koliyi açtığımda paramparçaydılar. İyi paketlenmeyen eşyalarımın hepsi zarar görmüştü. 

En son böyle bir olayla karşılaştıktan sonra bir daha asla taşınmak istemiyordum. Neredeyse mesleğimden vazgeçecektim. Sürekli ayakta yaşamak, eşyalarımı kaybetmek ve taşınmak için yapılacak işlemler canımı sıkıyordu. Yine tayin haberim gelince çılgına döndüm. Bu eşyaların hepsi yeniden nasıl hazırlanacak ve hangi taşıma şirketi seçilecek bilemiyordum. Taşınma konusunu düşündükçe strese giriyordum. Artık hangi eşyamı kaybedeceğimi, hangi mobilyamın hasar göreceğini tahmin etmek istemiyorum. O kadar canım sıkılıyordu ki artık öğretmen olduğum için kendimden nefret eder hale gelmiştim.

Taşınma konusunda bu kadar sıkıntı yaşadığımı duyan bir öğretmen arkadaşım en son buraya taşınırken başvurduğu taşıma şirketini önerdi. Eşyaları evine gelip kendilerini paketlediğini, hiçbirinin başına bir şey gelmeden güvenle taşındığını ve yeni evinde de onun istediği gibi eşyalarını yerleştirdiklerini söyledi. Ayrıca işlerinde çok hızlı olduklarını da duyunca içim biraz rahatladı.

Hemen arkadaşımın bahsettiği taşıma şirketi olan Ege Tur’u biraz araştırmak istedim. Aldığım bilgiler hep olumlu oldu ve referansları benim bu şirketi seçmem için yeterli oldu. www.egeturevdeneve.com adresi üzerinden yaptığım inceleme ve edindiğim bilgi sonucunda şirketle irtibata geçtim. Gelip her şeyi kendileri yaptılar ve İstanbul’dan İzmir’e gidene kadar eşyalarımda bir çizik dahi olmamıştı. Ege Tur sayesinde artık taşınmaktan korkmuyorum. Siz de güvenle taşınmak ve eşyalarınızı kaybetmemek için bu şirketi seçin.

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma