implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Fethiye İngilizce Kursu: TEOL Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
teoldilkursu
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 25
Gönderen: 16-Mayıs-2018 Saat 10:31 | Kayıtlı IP Alıntı teoldilkursu

TEOL, Fethiye İngilizce Kursu'nda almış olduğunuz eğitimlerle ayrıcalığı hissedin! Yabancı dil öğreniminin okulda
ve iş yerlerinde öğrenimi ihtiyaç haline geldi. Kendinizi geliştirmek ve daha iyi bir gelecek inşa etmek için başta İngilizce kursu olmak üzere Almanca kursu, Fransızca kursu, Rusça kursu ve
İtalyanca kurslarına gitmekteyiz. Fethiye bölgesi turistik bakımından zengin olduğundan dolayı burada işletmesi bulunan insanlarda ayrıca dil öğrenme ihtiyacı hissetmektedir. TEOL Muğla dil
okulu olarak okul, iş hayatı ve normal yaşantınızda rahatlıkla hedeflediğiniz yabancı dili konuşmanızı sağlıyoruz. Muğla dil kurslarımızda eğitim sınıflarımıza teknolojinin bize sunduğu
gelişmiş materyaller ile zenginleştirerek derslerden yüksek verim almanızı sağlıyoruz. Dil öğrenim sürecinizi hızlandırmak adına yapılan bu çalışmalar görsel ağırlıklı olduğu için daha
akılda kalıcı olmaktadır. TEOL Muğla dil okullarında yabancı dil eğitimleri, çocuklar için İngilizce kursları, hazırlık muafiyet kursları, yurtdışı eğitim programları, YDS kursu ve TOEFL –
IELTS kursu başta olmak üzere sizlerin ihtiyacı olan yabancı dil eğitimleri verilmektedir.

Fethiye'nin En İyi Yabancı Dil Kursu: TEOL

Muğla dil okulunda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz yoğunlukla İngilizce kursu, Rusça kursu, Almanca kursu programlarını tercih etmektedir. Genellikle tercih edilen ve istenilen
kurslarımızın yanı sıra Fransızca kursu, İtalyanca kursu, Farsça kursu, İspanyolca kursu, Felemenkçe kursu ve Arapça kursu eğitimleri de verilmektedir. Muğla yabancı dil kurslarında
alacağınız eğitimlerin öncesinde sizlere seviye belirleme sınavı uygulanarak hedeflediğiniz yabancı dilde hangi kurdan başlayacağınız ve nasıl ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili yol haritanız
çıkarılmaktadır. Muğla dil kurs fiyatlarımız da alacağınız yabancı dil eğitiminin kapsamına ve kur sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Muğla İngilizce Kursu

Türkiye’de ve dünyada en çok konuşulan yabancı diller arasında ilk sırada yer alan İngilizce, öğrenimi gereklilik haline gelmiş bir yabancı dildir. Muğla’da turistik faaliyetlerin fazla
olmasından dolayı Muğla İngilizce kursuna olan talep de her zaman fazla olmuştur. İş veya eğitim amaçlı öğrenilmek
istenilen İngilizce de sizlere en uygun eğitimi veren TEOL İngilizce kurslarını tercih edebilirsiniz. Muğla en iyi İngilizce kursu arayışlarınızda sizlere uzman eğitmen kadrosuyla kaliteli
hizmet sunan TEOL Muğla İngilizce kursu fiyatları almış olduğunuz kur sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Muğla Yurtdışı Eğitim Programları

Muğla dil okulunda verdiğimiz yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra sizlere yurtdışı eğitim fırsatı da sunmaktayız. Londra, İtalya, New York, Almanya, İspanya ve Fransa başta olmak üzere
farklı ülkelerde eğitim almanızı sağlıyoruz. Yurtdışı yüksek lisans (master) ve yurtdışı eğitim danışmanlığı ile kariyerinizde istediğiniz başarıyı elde etmenizde sizlere destek oluyoruz.
Muğla yabancı dil kurslarımızdan destek alarak yurtdışında eğitim danışmanlığı verdiğimiz ülkeleri ve eğitim olanaklarını öğrenebilirsiniz. Yurtdışı eğitim danışmanlığının yanı sıra yabancı
dil sınavlarınız için YDS kursu, IELTS kursu ve TOEFL kursumuzda bulunmaktadır. Muğla yabancı dil kurs fiyatlarımız eğitim programlarına göre değişmektedir. Dil okulu fiyatlarını öğrenmek
için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayabilir veya Fethiye şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.teol.com.tr/mugla-ingilizce-kursu-dil-okulu/
Yukarı Dön Göster teoldilkursu's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: teoldilkursu Ziyaret teoldilkursu's Ana Sayfa

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma