implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Oto servis ve satış programları Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
nullsix
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 5865
Gönderen: 03-Temmuz-2011 Saat 02:19 | Kayıtlı IP Alıntı nullsix

Tanıtım Konusu : Oto servis ve satış programları sayfası

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Ocak 2004

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : Otomotiv sektöründe çok dikkatli bir sistemle çalışılması gereklidir. Satılan her arabanın satıldığı tarihinden tutunda o zamanki yedek parçalarının durumuna kadar her detay büyük önem taşımaktadır.

Birçok otomotiv firması sattığı arabalarda garanti süresi verirler. Bu garanti süresi boyunca her türlü bozulmalara karşı size yardımcı olurlar ve ek bir ücret talep etmezler. Garanti süresi dışında her otomotiv firması sattığı arabanın arkasında durur, durmak zorundadır. Bunun için arabanızda ne gibi değişikliklerin hangi zamanlarda yapıldığını bilmeleri gerekir. Bu tip tüm bilgileride oto servis ve satış programlarıyla uygulayabilmektedirler. Arabanın satışında o programı kullandıkları gibi aynı zamanda servis ve bakım zamanlarında da yine aynı programları kullanmaktadırlar.

Artık tüm otomotiv sektöründeki firmalar bu programları kullanıyorlar. Ayrıca artık birçok özel servis firmasıda bu programları kullanmaya başlamış durumda. Bu sistem böyle düzenli devam ettikçe kullananların sayısıda çoğalacaktır.

oto satış programı için sayfamızı inceleyiniz.

Kaynak : http://blog.promist.com.tr/index.php/oto-servis-ve-satis-pro gramlarinin-faydasi-nelerdir/
Yukarı Dön Göster nullsix's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: nullsix

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma