implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Kına Gecesi Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
dj_ibo_g_h
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 3388
Gönderen: 15-Haziran-2014 Saat 12:43 | Kayıtlı IP Alıntı dj_ibo_g_h

Merhaba,

Sizler için yeni konular ve moda ürünleri araştırmaya devam ediyorum. Uzun zamandır bloğuma yazı yazamadığımın farkındayım çünkü blog harici diğer işlerime biraz daha fazla ağırlık vermem gerekiyordu. Bu nedenle bir süredir sizlerle birlikte olamadım bunun için sizlerden özür dileyeceğim.
Ben düğün kınamı yapalı iki yıl gibi bir zaman olacak. Yeni yakın bir zamanda evlenecek olan bir arkadaşım için gelin kınası malzemeleri arayışına girdik bugünlerde. Birkaç gündür çarşı-pazar dolanıp Kına Gecesi malzemeleri aramakla meşgulüz.

Kına Gecesi Aksesuarları  olan başta el mumları, kına tepsisi, kına sepeti ve hediyelik ürünler için çeşitli mağazaları ve dükkânları dolaştık. Açık konuşmak gerekirse yorgunluğumuza değmedi.

O kadar fazla yorulmamıza rağmen umduğumuzu bulamadık desem yeridir. O yorgunlukla eve geldikten sonra bilgisayarımı açtım ve dolaşmaya başladım. İnternet varken neden çarşı Pazar gezerek kendimizi yoruyoruz ki diye düşünmeye başladım. Haklı çıktım. İnternet üzerinden gelin kınası malzemeleri satışı yapan bir çok site mevcut. Birçoğunu gezdim, ürünlerini inceledim.

Gezdiğim web sitelerinin büyük bir kısmı amatörce hazırlanmış ve hiçbir kurumsal çalışması olmayan, kapalı çarşıdaki dükkânlardan birkaç resim çekilerek yapılmış web siteleri gibi duruyordu.

Yeni bir web sitesi buldum. İnternet üzerinden online Kına Gecesi Malzemeleri satışı yapan harika bir web sitesi Gelinkinasi.com gerek tasarımı, gerekse üzerimde bıraktığı kalite etkisi beni oldukça etkiledi.

Ürünler son derece şık ve zarif, kurumsal bir yapı oluşturmuşlar. Müşteri hizmetleri ekibi yani çağrı merkezi bile var. Bütün kına gecesi ihtiyaçlarınızı A’dan Z’ye bulabiliyor ve sipariş edebiliyorsunuz. Bir çok üründe özgün ve özel tasarımlar var.

Sizde benim gibi çok fazla çarşı-pazar gezmeyi sevmeyenlerdenseniz ve farklı kına gecesi ürünleri arıyorsanız Gelinkinasi.com tam size göre diyorum.
Yukarı Dön Göster dj_ibo_g_h's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: dj_ibo_g_h Ziyaret dj_ibo_g_h's Ana Sayfa

mrkorkan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 126
Gönderen: 16-Haziran-2014 Saat 13:00 | Kayıtlı IP Alıntı mrkorkan

paylaşımlarınız için çok teşekkürler
Yukarı Dön Göster mrkorkan's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: mrkorkan

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü