implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Şanslı Parmaklar Bilgisayar Ba& Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
nullsix
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 5908
Gönderen: 02-Haziran-2014 Saat 20:43 | Kayıtlı IP Alıntı nullsix

Şanslı Parmaklar Bilgisayar Başına!

Web: Parmaklarim.com

Şans, insanlığın var oluşundan bu yana kişisel beklentilerin gerçekleşmesi ya da gerçekleşmemesi üzerine kurulmuş bir olgu olagelmiştir. ‘’Bugün şans benden yana!’’ veya ‘’Ben de şans ne arar ki?’’ tarzında cümleleri hepimiz kullanmışızdır. İşte bu cümlelerin hepsi, insanların şansa olan inançlarının ve kişisel beklentilerinin sonuçları için yaptıkları yorumların bir izdüşümüdür.

Şans olgusu ile birlikte hayatımıza giren bir diğer şey de şans oyunlarıdır. İnsanlara kısa süreli de olsa hayal kurdurup umut veren şans oyunları, insanlık tarihinin en eski eğlencelerinden biridir. Ancak benim burada bahsetmek istediğim nokta geleneksel şans oyunları değil, çünkü ben Roma İmparatorluğu döneminden bu yana yapılan açık artırmalardan bahsetmek istiyorum. Bir malın satışında alıcılar arasında fiyat artırma yarışına dayanan satışa açık artırma denilmektedir. Yapısı itibariyle her zaman elitist bir kesime hitap ettiği yanılgısına kapıldığımız açık artırmalar, e-ticaret sektörünün gelişmesi ile birlikte internette de popülerleşerek online açık artırmalara dönüştü ve tüm gelir düzeylerine hitap edecek konuma erişti.

Bir online açık artırma sitesi olan parmaklarım.com, Türk Ekonomi Bankası güvencesi ile açık artırmaya katılacak kullanıcılarını bekliyor! Üyelik işlemlerinizi Parmaklarim.com’da gerçekleştirdikten sonra parmak satın alarak açık artırmalara katılabilir, sahip olduğunuz ürünleri ‘’Meydan’’ da satışa sunabilir ya da size kırık parmak olarak dönen parmaklarınızı ‘’Parmak Store’’ da değerlendirebilirsiniz. Katılan her kişiye bir şeyler kazandırma amacını güden parmaklarim.com, piyasa fiyatının altında satılan ürünlerle her kesimden insanın ilgisini çekeceğe benziyor.

Açık artırma heyecanını online yaşamak isteyenlerin yeni adresi olan parmaklarim.com, ‘’kazandıran parmaklar’’ sloganı ile her yaştan ve her zevkten insana hitap edecek ürünlerle dolu. Kesenize uygun bir alışveriş yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Çünkü parmaklarim.com’dan önce parmak kaldırmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

http://parmaklarim.com

Yukarı Dön Göster nullsix's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: nullsix

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma