implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: İnternetten Para Kazanmanın Yolları Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
b.a.f.
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 2855
Gönderen: 13-Eylül-2013 Saat 17:50 | Kayıtlı IP Alıntı b.a.f.

İnternetten para kazanmak bazıları için çok afaki durmakla birlikte çok büyük bir kitlenin yakın ilgisini çekmektedir para kazanmanın yolları çokça aranmaktadır. İnternetin adeta bir altın madeni olduğunun farkında olup, bu büyük mecradan para kazanmak isteyen insanlar çeşitli yöntemler deniyor ve bazıları kazanırken bazıları başarısız oluyor. İnternetten para kazanıldığına inanmayanlar için küçük bir örnek verelim; Türkiye’de her gün 15 milyon kişi internete giriyor, 120 milyondan fazla sayfa görüntüleniyor, 30 milyonluk arama yapılırken tam 95 milyon TL’lik alış-veriş yapılıyor. Şimdi size soruyorum, bu kadar büyük rakamların ve paraların döndüğü bir ortamdan nasıl para kazanılmaz?

İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler için diğer önemli sorun nasıl kazanırım ve nereden başlamalıyım? Sorusu. Bu makalede sizlere bu konuda yardımcı olmak için birkaç internetten para kazanma yöntemi göstermek istiyorum:

Google Adsense ile reklam kazançları elde edin: Eğer bir web siteniz varsa sitenizden meşhur Google adsense ile reklam gelirleri elde edebilirsiniz. Burada genelde akla gelen, benim bir web sitem yok ve nasıl kuracağımı bilmiyorum şeklindedir. Günümüz teknolojisinde bir web sitesi kurmak neredeyse 15 dakikalık bir iştir, hatta 3-4 dakika içinde bir blog da kurabilirsiniz. Yani reklam kazançları elde etmek için çok fazla teknik bilgiye gerek yok, biraz istek, biraz çalışma, biraz araştırma ve biraz da yazma yeteneği ile sitenizden çok iyi reklam gelirleri elde etmeniz mümkündür.

Satış Ortaklığı ile para kazanın: İnternetten çok kazandıran ve son yıllarda inanılmaz ün kazanan yöntem ise satış ortaklığıdır. Satış ortaklığı temel olarak başkalarının ürünlerine satış ortaklığı yaparak komisyon kazanma işidir. Başta dijital ürünler (e-kitap, eğitim setleri vb.) olmak üzere % 75’e varan komisyonlar verilmektedir. Satış ortaklığı adsense’e göre biraz daha zor bir iştir ancak getirisi de aynı oranda yüksektir.

İnternetten para kazanmak istiyorsanız aslında tek yapmanız gereken araştırmak ve öğrendiklerinizi uygulamak, sonrası zaten tecrübe kazandıkça kendiliğinden gelecektir.

Kaynak :
http://parakazanmaninyollari1.blogspot.com/
Yukarı Dön Göster b.a.f.'s Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: b.a.f.

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma