implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Sandalye dünyasının lideri Sandalyeci A.Ş Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
b.a.f.
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 2855
Gönderen: 25-Ağustos-2013 Saat 21:43 | Kayıtlı IP Alıntı b.a.f.

Sandalye, oturmak için kullandığımız, insanların için vazgeçilmez eşyalardan biridir. Sandalye genellikle bir kişinin oturabileceği tarzda, çeşitli şekillerde üretilir. Gerçek bir sandalyeyi 4 tane ayağı ve sırt bölümü olan bir eşya olarak tanımlayabiliriz. Yetişkinler ve çocuklar için farklı boyutlarda sandalye çeşitleri de vardır. Örneğin; bir iş yerinin tarzına göre, sandalyelerin şekilleri, stilleri, renkleri de değişkenlik gösterebilir.

Söz konusu sandalye olunca, bu konuda kendini ispatlamış Sandalyeci A.Ş. firması olarak, ürünlerin kaliteli, sağlam olmasına son derece dikkat ediyoruz. Bünyemizde, sandalye çeşitleri olarak; ahşap, metal, plastik, ofis vb. çeşitlerde sandalyeler bulunmaktadır. Sandalyelerin üretimi konusunda son derece titiz davranan Sandalyeci A.Ş., hızlı ve zamanında teslimat kısmında da göstermiş olduğu hizmet kalitesiyle göz doldurmaktadır.

Ürünlerindeki sağlamlık, hızlı üretim, zamanında teslimat ve hizmet kalitesiyle, ahşap sandalye, masa, kanepe ve her nevi oturma grubu üretimiyle ayrıca ithal alüminyum sandalyeleriyle sektörün gözdesi haline gelmiştir. 17 bin metrekare kapalı alanda üretim yapan Sandalyeci A.Ş. üretimdeki hassasiyet ve kalitesi ile ürünleri uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlamıştır. Sandalyeci A.Ş.`nin çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürün portföyünde 520 adet değişik ürün çeşidi yer alır. Ahşap ürünler arasında; 53 model ahşap sandalye, 20 model ahşap bar sandalyesi, 19 model ahşap masa, 17 model kanepe, 6 model oturma grubu, 7 model koltuk çeşidi yer alıyor. İthal grupta ise; metal, alüminyum sandalyeler, ofis sandalyeleri ve rattan takımlar olmak üzere birçok ürün çeşidi yer alıyor.

Kalite Politikamız

Ülke ekonomisine katkı sağlayan, sürekli gelişmeyi yaşamın bir parçası olarak algılayan, topluma ve çevresine karşı sorumluluklarının bilincinde, kaliteyi ilke ve prensip edinmiş bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz; üretim segmentimizde yeralan sandalye üretimi denilince akla gelen ilk isim olmak, mükemmel çözümleri sürat ve ekonomiyle birleştirip müşterilerimizin firmamızla ilk temasından, malzemenin ve / veya işin teslim edilmesine dek profesyonel teknik destek ve yakın alakamızla SANDALYECİ A.Ş ile çalışmaktan memnun olmalarını sağlamaktır. Kalite anlayış ve yönetim sistemimiz ile iş mükemmelliğini sağlamak, SANDALYECİ Anonim Şirketi olarak görev ve ödevimizdir.

Site adresimiz : http://www.sandalyeci.com/

Facebook sayfamız : http://www.facebook.com/pages/Sandalyeci-A%C5%9E/25535157457 5488

Twitter sayfamız : http://twitter.com/Sandalyeci_
Yukarı Dön Göster b.a.f.'s Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: b.a.f.

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma