implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Yurtdışı Eğitim Programları Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
kitapkurdu99
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
Gönderen: 14-Ağustos-2013 Saat 08:24 | Kayıtlı IP Alıntı kitapkurdu99

Yurtdışı Eğitim almak yabancı dil öğrenimi için en iyi ve etkili yollardan birisi olarak sayılabilir. Etrafınızda günlük yaşantılarında öğrenmek istediğiniz dili konuşan birçok insan bulunur. Bu şartlar altında dil öğrenimi daha kolay ve hızlı gelişebilir. Bunun yanı sıra Yurtdışında eğitim almak bakış açınızı geliştirir: Yurtdışında eğitim süresi içerisinde karşılaşacağınız farklı kültürler, farklı yaşam tarzları, gelenekler, yeni insanlar, değişik fikirler bir süre sonra size farklı bir bakış açısı kazandıracaktır. Sorunların tek bir çözümü olmadığını, farklı gibi görünen pek çok şeyin aslında eşit olduğunu anlayacak, dünyaya daha açık gözler ve daha açık bir düşünce yapısı ile bakmaya ve hayatı bu şekilde değerlendirmeye başlayacaksınız.
Yurtdışı Dil Okulları için doğrudan başvurmak ile bunu bir eğitim danışmanlığı firması aracılığı ile yapmak arasında maddi anlamda hiç bir fark yoktur. Yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları sizden sundukları hizmet için ekstra ücret almazlar. Yurtdışı eğitim firmaları ücretlerini öğrenci gönderdikleri okuldan alırlar.
9-19 Yaş aktiviteli yaz okulu programları öğrencilerimize hem unutulmaz bir yaz tatili, hem yoğun bir İngilizce pratiği hem de özgüven duygusu sağlıyor.
Yaz Okulları programlarımız, öğrencilerin yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış eğitim ve aktivitelerden oluşuyor. Genellikle haftalık 15-20 ders dil eğitimi içeren programlarda gün kahvaltı ardından dersle başlıyor. Öğle yemeği saatine kadar süren ders süresince öğrencilere, yaş ve seviyelerine uygun sınıflarda, pratik ağırlıklı interaktif dil eğitimi veriliyor. Birçok farklı ülkeden öğrencilerin kaynaştırıldığı bu gruplarda öğrenciler, yabancı dil kullanarak iletişim kurabildiklerini fark edip, İngilizce öğrenmeye daha fazla motive oluyorlar. zaten yaz okulu programının temel eğitim amaçlarından biri de budur.
Yukarı Dön Göster kitapkurdu99's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: kitapkurdu99

pestik mestik
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 3
Gönderen: 15-Ağustos-2013 Saat 10:58 | Kayıtlı IP Alıntı pestik mestik

Teşekkürler güzel paylaşım

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü