implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: İkinci Üniversite Okunmalı mı? Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
b.a.f.
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 2855
Gönderen: 23-Haziran-2013 Saat 03:24 | Kayıtlı IP Alıntı b.a.f.

Site Adı: Aöf –Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Yardım ve Destek Forumu
Site Adresi: http://www.aofdestek.net
Site Konusu : İkinci Üniversite Okunmalı mı?

İkinci Üniversite Okunmalı mı?

Günümüz koşullarına uyum sağlamak için, iş yaşantısında rakiplerin önüne geçebilmek için ikinci üniversite şart oldu artık. İkinci üniversite için tercih edilen bir yöntemde açıköğretim fakültesi , hem alt seviyeden de olsa çalışma hayatına atılıp hem de üniversite okumak gibi bir şansı değerlendirmek akıllıca oluyor.

Açıköğretim fakültesi öğrencileri ders kitapları ve internet ortamında verilen e-Alıştırma, e-Ders, e-Kitap, e-Televizyon, e-Danışmanlık, Eşzamanlı e-Danışmanlık, e-Sınav ve e-Sesli Kitap hizmetlerinden yararlanarak normal bir üniversite eğitimi almış oluyorlar. Kitaplar oldukça güzel hazırlanmış. Ünite başlangıcında bilgisel hazırlık için metinler yer alıyor. Üniteyi işlerken de oldukça örneklerle desteklenmiş, düşünmeye teşvik eden açıklamalar yer alıyor. Sonrasında da öğrenim düzeyini ölçmek için testler bulunuyor. Örgün öğretimde görülen derslerden bir farkı yok sadece kendi isteğiniz ve sıkı çalışmanız gerekli. Bu bilgileri destekleyecek birçok alternatif sistemden de yardım alabiliyorsunuz. aöf bölümleri içinden hangisini seçtiyseniz size özel alıştırma, danışmanlık, sınav gibi hizmetleri kullanarak bilgileri tazeliyorsunuz. aöf ders notları düşük ve sürekli sınıf tekrarı yapan öğrenciler de var. Bunun nedeni ise açıköğretimden ikinci üniversite okumanın zor olması değil, sistemli ve düzenli çalışmamalarından kaynaklanmakta.

İşverenlere de hak vermemiz gerekli, sonuçta onlarda birçok adayın içinden seçim yapmaya çalışıyorlar. Bu seçimler sırasında da yetileri ve donanımları en yüksek olanı seçmek istiyorlar ki şirketin seviyesini en yüksekte tutmak için fayda sağlasınlar. Bu durumda da donanımlarını artırmak isteyen adayların ikinci üniversite okumalarında açıköğretimi seçmeleri gayet mantıklı görünüyor. Özellikle de günümüz koşullarında hem çalışıp hem donanımını artırmak isteyen öğrenci adayları için çok uygun. İkinci üniversite düşünen okuyucular var ise http://www.aofdestek.net adresini bir ziyaret etsinler. Hem başvurudan önce bilgi almaları hem de devam eden öğrenciler için sorularının cevaplarını bulacakları güzel bir açıköğretim platformu. Tüm öğrencilere başarılar diliyorum ve unutmayın ne kadar donanımlıysanız o kadar seçilme şansınız artar.
Yukarı Dön Göster b.a.f.'s Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: b.a.f.

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma