implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Oyun Merkezi | Oyunshow.com Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
nullsix
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 5909
Gönderen: 20-Mayıs-2013 Saat 20:06 | Kayıtlı IP Alıntı nullsix

Oyun Merkezi | Oyunshow.com

Oyun meraklıları, Türkiye'nin yeni Oyun merkezinde buluşuyor. Oyunshow.com adı altında faaliyet gösteren bu oyun merkezinde, en yeni ve en hit oyunlar paylaşılmaktadır. Siteye giren şanslı kişiler, bu birbirinden hit oyunları oynama şansına sahip olabileceklerdir.

Oyun Merkezi sloganıyla yayın hayatını sürdüren Oyunshow.com sitesinde, son derece eğlenceli oyunlar bulabileceğinizi belirtmeliyiz. Bu site içerisindeki bazı oyunları ve bazı oyun oynama kategorilerini sizlerle paylaşalım.

Sitede en güzel araba ve yarış oyunları bir arada bulunmaktadır. Araba ile ilgili oyun oynamayı sevenler, oyunshow.com adlı oyun merkezindeki araba ve yarış oyunları sayfasını açmalıdır. Araba ve yarış oyunları isimli sayfada hem hız rekorları kırabileceğiniz yarış oyunları hem de çeşitli görevlerin yapıldığı araba oyunları mevcuttur.

Site içerisinde bulunan araba ve yarış sayfasındaki bir oyunu ben özellikle çok çok beğendim. Bu beğendiğim oyunun adı "Ağaçlı yol" oyunudur. Gerçekten çok şirin ve eğlenceli bir araba oyunu olduğunu söylemeliyim. Bu araba oyununu oynarken huzur katsayınız artacak ve kendinizi oldukça rahatlamış hissedeceksiniz. Ağaçlı yollarda araba kullanarak, tüm stresinizi ve sıkıntınızı atabilirsiniz.

Ağaçlı yol isimli araba oyununa dair resim:

Sitede araba ve yarış oyunları dışında da çeşitli eğlenceli kategoriler vardır. Misal Aksiyon oyunları, çiftlik oyunlar, dini oyunlar, beceri oyunları ve çok daha fazlası bu sitede yer almıştır.

Hazır araba oyunları ile başladık. Yazımızın sonunu da araba oyunları kategorisinden bir oyun ile getirelim. Araba ve yarış oyunları kategorisindeki en beğendiğim oyunun "Ağaçlı yol" adlı oyun olduğunu belirtmiştim. Yine aynı kategoride, çok çok beğendiğim bir araba oyunu daha vardır. Bu oyun, "Hulkun arabası" adına sahiptir. Hulkun arabası oyunu, özellikle benim gibi Hulk hastalarının çok seveceği türden bir araba oyunu olarak nitelendirilebilir. Siz de benim gibi Hulk isimli güçlü ve yeşil renkli olan bu çizgi film karakterini seviyorsanız "Hulkun arabası" oyununu en azından bir defa deneyiniz. Bu denemenizden asla pişman olmayacaksınız. Hulkun arabası oyununu açmak için http://www.oyunshow.com/araba-ve-yaris/hulkun-arabasi.html linkine basabilirsiniz. İyi sürüşler dileriz.

Yukarı Dön Göster nullsix's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: nullsix

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma