implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: British Time ingilizce dil eğitimi Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
b.a.f.
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 2855
Gönderen: 31-Temmuz-2010 Saat 22:37 | Kayıtlı IP Alıntı b.a.f.

Briritsh Time İngilizce eğitim kursu 1998 yılında kurulmuş olan eğitim kurumumuz daha geniş kitlelere hizmet verebilmek için Bakırköy şubesinden sonra şimdide KADIKÖY şubesiyle hizmete başladı. On binlerce öğrencisine ingilizce eğitimi veren BRITISH TIME; günün koşul ve gereksinimleri doğrultusunda son teknoloji ürünleriyle donattığı Kadıköy binasıyla, hizmet ağına yeni bir halka daha eklemiştir.
Eğitim Kurumumuz en son teknikler ve yüksek teknolojiyi kullanarak en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışındadır. Çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değerle, dinamik kurumsal kimlik yapısını geliştirerek, tüm çalışmalarını, yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir
Eğitim Kurumumu; kurulduğu günden bu yana İngilizce eğitimi alanındaki teknik, idari altyapı, donanım, yazılım ve mezun ettiği öğrencileri itibariyle hızlı gelişerek alanında sektörel lider konumuna gelmiştir.
Hedefimiz özellikle eğitim sektöründe, dünyadaki gelişmelere paralel olarak geliştirilen eğitim ve öğretim tekniklerini kursiyerlerimizle buluşturmak ve eğitim kalitesini en üst noktaya taşımaktır. Bu alanda ciddi bir şekilde efor harcamaktayız...

Vizyonumuz
Katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi bir eğitim kurumu olacağız. Disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayacağız.
British time, ingilizce eğitim alanındaki yaratıcılığı ile tüm dünyada bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.
Kursiyerlerimizin koşulsuz başarısı…..

Misyonumuz
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek kursiyer memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, kursiyerlerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.
Yeni hedefimiz ingilizce eğitiminde Avrupa Kalite Ödülü.

İlkelerimiz
Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız, Ulusal ve Uluslararası eğitimde mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.
Öğrencilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak

British Time İngilizce dil eğitimi ve ingilizce eğitim
Yukarı Dön Göster b.a.f.'s Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: b.a.f.

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma